Užijte si fandění a soutěžte při zápase Liberce proti Bostonu jako v NHL!

Date of publication Author Jan Rachota

Během zápasu Bílých Tygrů z Liberce proti Medvědům z Bostonu se můžete těšit na góly, tvrdé střety, fauly a šance. Navíc také na krásná dívčí těla, exkluzivně dlouhé nohy, luxusní zadečky. Prostě podívanou, které žádný muž neodolá. Do liberecké Tipsport areny dorazí dívky z Tipsport Teamu, které si pro vás připravily soutěž a pomůcky pro fandění.

Určitě nepřehlédnete skupinu krásných dívek, které se budou pohybovat po hokejové areně. Neváhejte a jděte se za nimi podívat. Mají pro vás nachystané „fandící tabule“ jako v NHL. Soutěž bude jednoduchá, napište na tabule vzkazy pro hokejisty a během utkání s nimi podporujte naše borce. Když vás zaberou kamery, máte vyhráno.

Na stránce Tipsport Teamu (www.tipsportteam.cz) se po zápase objeví sestřih se záběry fanoušků, kteří fandili s cedulemi a byli v záběru. Stačí se na videu poznat a cena je vaše. Hraje se o bonusy u sázkové kanceláře Tipsport.

Užijte si světový hokej a vyhrajte.

Filip Pešán: Hlavní náplní přípravy je teď silový trénink. Na led chceme chodit 3× týdně