McDonald’s Tygří Trefa

McDonald´s Tygří Trefa se v Home Credit Areně stala tradicí od sezony 2018/19. Díky ní mají fanoušci příležitost odnést si z hokejového utkání skvělou výhru, která může přesáhnout i 100 000 Kč! Musejí ale ukázat hokejové dovednosti a mít také notnou dávkou štěstí.

Během přestávky po první třetině mezi vás z ledu vystřelíme pět dárků, z nichž jeden je označen zlatou barvou. Ten, kdo ho chytí, se kvalifikuje do soutěže a během druhé přestávky se představí přímo na ledové ploše Home Credit Areny.

Jeho úkol je v tu chvíli jednoduchý. Ze dvou pokusů alespoň jednou trefit otvor v soutěžní desce, která překrývá branku. Pokud se soutěžící trefí, vyhrává bank, do nějž v každém utkání přibyde částka rovnající se aktuální návštěvnosti. V případě, že na zápas zavítá 5 500 fanoušků, je tato cifra rovná jackpotu soutěže.

Pokud naopak soutěžící neuspěje, tato částka se přenáší do dalšího zápasu. Během něj se k němu přičte opět nová návštěvnost. Tímto způsobem může jackpot stoupat až do závratných výšin!

V sezoně 2021/22 navíc pokračuje také možnost výhru zdvojnásobit. Stačí k tomu jediné - troufnout si na McDonald´s Tygří Trefu přes celou ledovou plochu! Namísto poloviny ledu v takovém případě bude střílet z protějšího brankoviště. Pokud se trefí, získává hned dvojnásobnou částku oproti jackpotu! Pokud mine, odchází alespoň s cenou útěchy v podobě nového tygřího dresu, který dostává každý účastník McDonald´s Tygří Trefy, a od letoška též dárkové karty s kreditem 500 Kč, který lze uplatnit v restauracích McDonald´s v celé České republice.

Všeobecná pravidla soutěže najdete ZDE.

Nejnovější video

Tygři si vyzkoušeli fyzické testy PČR