Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Navrátilec Adam Musil: Cítím se tu jako doma. Chci být hlavně prospěšný týmu

Liberec - Po třech letech se z pardubického Dynama vrací Adam Musil. „Liberec byl velmi nepříjemný soupeř, z kluků vyzařovala energie, ty zápasy mě bavily. Jsem rád, že jsem znovu tady," hlásí důrazný útočník.

Prodej permic je v plném proudu. Získejte s ní parádní výhody!

Liberec - Prodej permanentek na novou sezonu je v plném proudu! Zajisti si tu svoji a získej spolu s ní celou řadu parádních výhod, kterou permanentka svým majitelům přináší.

Michal Ivan poprvé skóroval na mistrovství světa!

Liberec - Mistrovství světa v má za sebou skupinovou fázi. Ve slovenském dresu se do ní zapojili i jediní dva Tygři na šampionátu, Martin Faško-Rudáš a Michal Ivan. A oba si připsali dva kanadské body!

Liga mistrů zná jízdní řád

Liberec - Champions Hockey League má před sebou další sezonu. Tygři se jí sice nezúčastní, stále jsou však jedním z jejích akcionářů. A ve středu se tato soutěž dočkala svého rozpisu pro ročník 2024/25.

Akademické soutěže znají své formáty pro nadcházející sezónu

Liberec - Do startu soutěžních utkání v sezóně 2024/25 ještě zbývá více než tři měsíce, už teď je ovšem jasno o tom, v jakých formátech se budou odehrávat. Oproti předchozímu ročníku dojde jen k drobným změnám.

Soutěž o vstupenky na MS má vítěze. Kdo pojede na čtvrtfinále?

Liberec - Spolu se spuštěním prodeje permanentek na novou sezonu jsme si pro fanoušky připravili speciální soutěž o vstupenky na MS. Kdo z prvních majitelů permice se může těšit na čtvrtfinálové zápasy s českou účastí?

VIDEO: Příprava na novou sezónu je v plném proudu!

Liberec - Tygří akademie v květnu už tradičně zahájila přípravu na novou sezónu. A není to pouze o trénincích na ledě, který mají naše akademické týmy v těchto týdnech v Home Credit Areně k dispozici. Za počáteční fází přípravy se skrývá také mnoho dřiny v posilovně a na atletickém stadionu. Pro více aktuálních záběrů z předsezónní fáze doporučujeme sledovat naše sociální sítě!

SOUTĚŽ o vstupenky na čtvrtfinále MS končí v neděli o půlnoci!

Liberec - V pondělí odstartoval prodej permanentek na novou sezonu. A v souvislosti s tím jsme si pro vás připravili speciální soutěž. Vyhrajte vstupenky na čtvrtfinále MS v Praze a zažijte neopakovatelný hokejový zážitek! Pozor, šanci máte pouze do nedělní půlnoci!

Posezónní výprodej ve fanshopu!

Liberec - Nákup v tygřím fanshopu se vyplatí! Přichystali jsme pro vás totální výprodej vybraných skladových zásob, v němž si můžete ulovit vybrané klasiky se skvělými slevami.