Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Souboj s Olomoucí v duchu Oktoberfestu!

Liberec - Právě v těchto dnech vrcholí oblíbený tradiční bavorský svátek Oktoberfest. A vy si ho budete moci užít v Home Credit Areně v pátek 7. října na utkání s Olomoucí! Na co se můžete těšit?

Odstartoval projekt Development Days! Hráči pilovali přihrávky a kompenzační cvičení

Liberec - Bílí Tygři zahájili projekt Development Days, který si dává za úkol pomoci hráčům z kategorií mladších a starších žáků ke zlepšení jednotlivých dovedností. A první blok se v úterý i ve středu těšil velkému zájmu! Na programu byl trénink přihrávek a kompenzační cvičení ve spolupráci se Sport Park Medical.

Nenechte si ujít úterní souboj s Českými Budějovicemi!

Liberec - Extraligová sezona rychle postupuje. Už v úterý čeká naše hráče další domácí souboj, v němž přivítají Motor České Budějovice. Nenechte si tento zápas ujít!

McDonald's Tygří Trefa pokračuje v nové podobě

Liberec - Pokud jste fanoušky Bílých Tygrů, přestávkovou soutěž McDonald's Tygří Trefa jistě velmi dobře znáte. Víte však, jak se proměnila pro novou sezonu?

Povedený víkend páťáků, porazili Lomnici i Turnov

Liberec - Nabitý, ale úspěšný víkend za sebou má tygří pátá třída. V sobotu porazila na domácím ledě Lomnici nad Popelkou 4:1 a další den vyhrála v Turnově 10:9, když otočila nepříznivý vývoj.

Naváží Tygři na výhru v Třinci? Doma vyzvou České Budějovice

Liberec – Nabitý extraligový program pokračuje a Tygry po jednodenní přestávce čeká další utkání. Od úterních 18:00 vyzvou před svými fanoušky českobudějovický Motor, který bude chtít zastavit sérii porážek.

Šestá třída kvalitním výkonem porazila Kolín

Liberec - Tygří šesťáci se v Kolíně ukázali ve velice dobrém světle a spravili si chuť po dvou předchozích prohrách. Kozly přehráli 13:2, desetkrát se prosadili už v první polovině utkání.

Šesťáci v čele s obětavým brankářem Novotným nastříleli podruhé v řadě třináct gólů

Liberec - Střelecky velice plodný víkend mají za sebou naši šesťáci. Po třináctigólové produkci proti Kolínu Tygři zaznamenali stejný počin také doma s Poděbrady, které porazili 13:6. V zápase ukázal velkého týmového ducha liberecký brankář Antonín Novotný, který utkání dochytal i přes nepříjemný zásah pukem do hlavy.

Sedmička rozhodla zápas s Lomnicí už v první třetině

Liberec - Tygří sedmáci do domácího utkání s Lomnicí vstoupili s chutí a po první třetině svítilo na světelné tabuli skóre 10:0! Přestože se následně hra vyrovnala, mohli Bílí Tygři slavit vysoké vítězství.