Bílí Tygři Liberec

Archiv článků

Vychutnejte si valentýnský večer na ledě Home Credit Areny

Liberec - Fanoušci, nezapomeňte! Valentýn je za dveřmi. Stále nevíte, čím svou drahou polovičku překvapit? Vyrazte společně na Valentýnské bruslení přímo na ledě Home Credit Areny!

Páťáci nastříleli Mladé Boleslavi 14 gólů

Liberec - Pátá třída se v regionálním souboji s Mladou Boleslaví blýskla parádním výkonem. Soupeře porazila vysoko 14:3 a připsala si na své konto cenné vítězství.

Třeťáci měli nabitou sobotu, pozvali si tři kvalitní soupeře

Liberec - Tygří třetí třída pokračovala v pestrém programu. Do Svijanské arény si pozvala pražskou Spartu, Hradec Králové a Ústí nad Labem, se kterými odehrála tři kvalitní zápasy.

Napínavý duel se rozhodoval až ve třetí části. Sedmáci vezou z Poličky výhru

Liberec - Naši hráči lépe začali a v šesté minutě se ujali vedení, o které nicméně přišli a také kvůli inkasovanému gólu v poslední vteřině druhé třetiny museli v závěrečné části dotahovat. To se jim ovšem podařilo! Trefy Barteka, Lochmana a Bartoviče totiž převrátily skóre z 2:3 na 5:3 z pohledu našeho týmu.

Šest gólů U13 na vítězství nestačilo, v přestřelce byla úspěšnější Mladá Boleslav

Liberec - Uplynulý víkend byl v tygří akademii pořádně nabitý souboji s Mladou Boleslaví. Jeden z nich odehrála i sedmá třída, která se vydala na led soupeře. Naši hráči museli téměř celé utkání dotahovat, nicméně nic nevzdali a bojovali až do konce. Bruslaři už ale zápas nepustili a porazili šelmy 8:6.

Jako na houpačce. Osmička se s Piráty střídala ve vedení, poslední vteřina rozhodla o remíze

Liberec - Utkání osmé třídy s chomutovskými Piráty mělo pořádně divoký průběh. Naši hráči výborně zvládli druhou a vstup do třetí dvacetiminutovky, čímž se ze ztráty vyšvihli až do vedení 6:3. Závěr duelu ale pro změnu jasně patřil soupeři, který v čase 59:59 dokonal comeback a stanovil konečnou remízu.

Osmá třída se nevzdala! V derby zachránila remízu

Liberec - Zatímco v sobotu museli osmáci proti Chomutovu vstřebat nepovedený závěr, který rozhodl o nerozhodném výsledku, o den později naopak ve třetí části dělbu bodů sami zachránili. Proti Mladé Boleslavi prohrávali naši hráči 0:2, načež se dvakrát trefil Matyáš Čančík. Liberečtí pak měli k dispozici ještě dlouhou přesilovku pět na tři, nicméně rozdílový gól už se jim vstřelit nepodařilo.

Lednové momenty: Nezastavitelný Flynn i obrat na Spartě

Liberec – Tygři mají za sebou náročnou porci jedenácti utkání, kterou sehráli během ledna. Jaké byly ty nejzajímavější okamžiky uplynulého měsíce?

Bojuj v tygřím dresu ve hře Generali Šťastný puk!

Generali Česká pojišťovna, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s hrou Šťastný puk pro všechny hokejové fanoušky! V ní můžeš soutěžit a ukázat všem fanouškům extraligových a prvoligových klubů, kdo je mezi nimi nejlepší. Nehraješ ale jen za sebe – hájit budeš i barvy Bílých Tygrů, můžeš se totiž utkat s našimi soupeři, které reprezentují ostatní fanoušci!