Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky na sezonu 2022/23 jsou v prodeji od 1. 6., a to online. Návod na nákup v rámci předkupního práva naleznete ZDE. Předkupní právo lze využít až do 31. července, poté budou veškerá dosud nevyužitá sedadla uvolněna do volného prodeje.

Permanentky kupujte ZDE

Tři hladiny cen

Pro sezonu 2022/23 budou permanentní vstupenky nabízeny ve třech cenových hladinách. Ta nejnižší je určena Kapitánům a Asistentům, tedy fanouškům, kteří se v rámci kompenzací za covidovou sezonu 2020/21 vzdali nároku na vrácení celé nebo poloviny ceny své permanentky. Těm je v rámci jejich benefitů garantována stejná cena, jako pro ročník 2020/21.

Druhá cenová hladina je určena loňským permanentkářům, kteří se neřadí mezi Kapitány a Asistenty. Ti si mohou své místo zajistit rovněž za zvýhodněných podmínek oproti novým majitelům permanentek.

K dispozici budou také sedadla pro zcela nové permanentkáře, kteří si budou moci po dobu předkupního práva zvolit z dosud neobsazených míst.

Čtyři vstupenky a další výhody

Noví permanentkáři se společně se svou kartou mohou těšit na řadu dalších výhod. Jaké dárek jsme si pro všechny majitele permanentních vstupenek přichystali 4 vouchery na jednorázovou vstupenku v celkové hodnotě 1 000 Kč, díky nimž budete moci v průběhu sezony pozvat na hokej také své nejbližší, kteří nemají permanentku. Tento dárek není součástí dětské permanentky za zvýhodněnou cenu.

Dále se vedle vstupu na všechna domácí utkání základní části či přípravná utkání můžete těšit také na předkupní právo na play-off, slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 30 % na zboží Adidas v prodejnách Lion Sport, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA či nově slevu 20 % na vstup do ZOO Liberec. Každý permanentkář navíc bude mít své sedadlo označené samolepkou s jmenovkou.

Další informace

V případě zájmu o personální produkty anebo o větší objemy permanentních vstupenek (20 a více) nás kontaktujte na e-mailové adrese mikac@hcbilitygri.cz.

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 200,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Výhody pro permanentkáře

Vstup na všechna domácí utkání ELH
    Vstup na všechna domácí přípravná utkání
    Předkupní právo na utkání Generali Česká Pojišťovna play-off