Ronald Knot obdržel disciplinární trest. Chybět bude dva zápasy

Date of publication Author Redakce

Liberec – Obránce Ronald Knot inkasoval od disciplinární komise trest na dvě utkání za faul kolenem na brněnského Adama Zbořila. Mimo sestavu tak bude v posledním kole s Plzní a následném prvním duelu předkola play-off.

První penalizaci obdržel Ronald Knot už v samotném zápasu, kdy mu rozhodčí udělili trest na pět minut plus do konce utkání. Faulem na Adama Zbořila se následně zabývala i disciplinární komise, která nakonec zkušenému obránci vyměřila distanc na dva následující duely. Knot tak bude týmu chybět v neděli proti Plzni a ve středu v zahajovacím střetnutí play-off. Do sestavy se bude moct vrátit hned druhý den k domácí odvetě předkola.

Filip Pešán: Hlavní náplní přípravy je teď silový trénink. Na led chceme chodit 3× týdně