Bílí tygři Liberec

Zlatou Tygří Trefu si vyzkoušel teprve dvanáctiletý soutěžící. A málem si odnesl jackpot!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Zatímco před týdnem při utkání s Karlovými Vary dostala svou šanci získat téměř padesátitisícový jacpot v Zlaté Tygří Trefě první žena, na utkání s Hradcem Králové jsme viděli v akci dosud nejmladšího soutěžícího. Dvanáctiletý Péťa byl jen centimetry od toho, aby si domů odnesl pořádný balík!

Zlatá Tygří Trefa je soutěž, která pořádně prověří hokejové dovednosti tygřích fanoušků. Během přestávky po první třetině mezi vás z ledu vystřelíme tři dárky, z nichž jeden je označen zlatou barvou. Ten, kdo ho chytí, se kvalifikuje do soutěže a během druhé přestávky se představí přímo na ledové ploše Home Credit Areny.

Jeho úkol je v tu chvíli jednoduchý. Ze dvou pokusů alespoň jednou trefit otvor v soutěžní desce, která překrývá branku. Pokud se soutěžící trefí, vyhrává bank, do nějž v každém utkání přibyde částka rovnající se aktuální návštěvnosti. Pokud naopak mine, zůstává mu pouze cena útěchy v podobě tygřího dresu a jackpot se přenáší do dalšího utkání.

Tímto způsobem už částka před nedělním zápasem s Mountfieldem HK vystoupala na 55 283 Kč, což je skutečně pořádná motivace! Tentokrát lapil zlatý dárek mladý fanoušek Péťa, který se tak ve dvanácti letech stal vůbec nejmladším soutěžícím, který se o přestávce na ledě představil.

Že by si pod drobnohledem tisíců fanoušků v ochozech a také svých rodičů připouštěl tlak? Naopak, na středový kruh vstoupil bez známek nervozity a při obou pokusech byl velmi blízko toho, aby otvor v brance trefil! Od více než pětapadesátitisícové výhry ho nakonec dělilo pouhých pár centimetrů!

Celá částka se nyní přesouvá do zápasu s Kometou Brno kdy dostane šanci vyhrát jackpot další z vás. Třeba to budete právě vy, kdo bude mít příležitost odnést si ze zápasu pořádný balík! Troufnete si na Zlatou Tygří Trefu? Dosud jediným, komu se povedlo vybrat jackpot, byl fanoušek Pepa, který si při utkání s Třincem přišel na 11 391 Kč. Připomeňte si jeho vítěznou trefu!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

Rekordman se loučí

Nejnovější články

Sezóna 2024/25: Šimkův návrat, náročná základní část a brzký konec

Nová éra startuje! V pondělí 5. května začíná prodej permanentek

V Liberci nebude pokračovat Kelly Klíma

Z našeho fanshopu

Triko černé s jednobarevným logem unisex

595 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce šála

350 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce kšiltovka BT

649 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce triko unisex

595 Kč
Koupit