Příměstské hokejové kempy

O projektu

Příměstské kempy jsou určené pro naše malé Tygříky i pro hráče z jiných hokejových klubů. Jsou vícedenní, bez ubytování a v poslední době velmi vyhledávanou formou všestranného a hokejového celodenního programu. Všem účastníkům garantujeme každý den trénink na ledě, na suchu i doprovodné aktivity včetně vzdělávání v různých oblastech. Na příměstských kempech se tvoří další kamarádské a týmové vazby a děti si užijí spoustu zábavy. V ceně jsou zahrnuty sportoviště, plnohodnotné a vyvážené celodenní stravování, pitný režim a doprovodný program. Zajistěte si své místo včas, maximální denní kapacita je stanovena na 40 dětí.

Aktuální nabídka

Věková kategorie

U7 – U10

Zajistěte si své místo včas. Maximální denní kapacita je 40 dětí!

• Členové akademie se mohou registrovat v aplikaci KIS
  • Zástupci dalších klubů v přihlašovacím formuláři, který najdete zde. Na základě Vaší přihlášky obdržíte potvrzovací email.

Platba

Členům akademie bude vytvořen předpis platby v aplikaci KIS na základě jejich přihlášení na událost, zástupci jiných klubů obdrží pokyny do emailu.

• Splatnost 1. turnusu včetně jednotlivých dní je do 26. 7. 2023
  • Splatnost 2. turnusu včetně jednotlivých dní je do 2. 8. 2023

Storno poplatky

• Pro 1. turnus a jednotlivé dny platí: Zrušení účasti do 26. 7. 2023, bude Vám vrácena celá částka. V případě zrušení účasti kdykoliv poté, bude Vám vráceno 50 % z celkové částky
  • Pro 2. turnus a jednotlivé dny platí: Zrušení účasti do 2. 8. 2023, bude Vám vrácena celá částka. V případě zrušení účasti kdykoliv poté, bude Vám vráceno 50 % z celkové částky.

Petr Silovský
manažer kempu