Horáček

96 kg
Hůl
pravá

Michal Straka s Janem Horáčkem definitivně v Liberci!

Generální manažer Bílých Tygrů Ctibor Jech definitivně uzavřel a agenty jednání o podmínkách smlouvy pro útočníka Michala Straku (na snímku) a obránce Jana Horáčka. Straka ve středu podepíše s klubem novou dvouletou smlouvu s opcí na další rok. Horáček přichází na tříměsíční hostování ze Slavie. <i>"Máme v současné době řadu zraněných obránců - Válu, Holuba, Moravce a Kočího, a proto jsme se rozhodli angažovat Horáčka. Po třech měsících zvážíme, jak budeme postupovat dál. Rozhodnutí padne s ohledem na hráčovu výkonnost a zdravotní stav našich hokejistů,"</i> uvedl <b>Ctibor Jech</b>.

Bílé Tygry posiluje bek Jan Horáček

Obranu Bílých Tygrů deset dní před začátkem extraligy vyztužil urostlý bek <b>Jan Horáček</b>. Slávistický odchovanec Jan Horáček se o prázdninách vrátil do svého mateřského klubu, ze který odehrál přípravné zápasy, nejčastěji v obranné dvojici s Markem Posmykem. Ze Slavie byl nyní kvůli přetlaku obránců v červenobílém dresu poslán na tříměsíční hostování právě do Liberce. Benešovský rodák v uplynulých sezónách působil v zámoří - v juniorské QMHL a poté převážně v AHL.