Development weekends

O projektu

Development weekends je forma víkendových kempů v období off-season a přípravy. Svým formátem navazuje na jednodenní kempy Development days v průběhu sezóny. Víkend se odehrává vždy v konkrétním zaměření programu na ledě i mimo led. Čekají vás i aktivity v rámci osobního rozvoje, např. mentální koučink. Samozřejmostí je kvalitní strava a pitný režim.

Aktuální nabídka

Budeme vás informovat.

Věková kategorie

Ročník narození 2010 - 2014

Harmonogram víkendu

Budeme vás informovat

Registrace

Členové akademie se mohou registrovat v aplikaci KIS, zástupci dalších klubů v přihlašovacím formuláři, který najdete ZDE. Na základě Vaší přihlášky obdržíte potvrzovací email. Odbavení na místě bude probíhat každou sobotu od 7:30 do 8:00 – s sebou kartičku pojištěnce.

Platba

Členům akademie bude vytvořen předpis platby v aplikaci KIS na základě jejich přihlášení na událost, zástupci jiných klubů obdrží pokyny do emailu. Ostatním hráčům budou platební údaje zaslány emailem.

• Splatnost 1.víkendu je do 4. 5. 2023
  • Splatnost 2.víkendu je do 11. 5. 2023
  • Splatnost 3.víkendu je do 18. 5. 2023
  • Splatnost 4.víkendu je do 25. 5. 2023

Storno poplatky

V případě zrušení účasti do čtvrtku Vám bude vráceno 100% z celkové částky. V případě zrušení účasti kdykoliv poté Vám bude vráceno 50 % z celkové částky.

Ing. Libor Daněk
danek@hcbilitygri.cz