Bílí Tygři přichystali bezplatný přístup na HokejkaTV.cz na měsíc pro své permanentkáře!

Date of publication Author Klub

Liberec - Úvod sezony byl výrazně poznamenán koronavirovou pandemií, která omezila také kapacitu Home Credit Areny. Proto jsme si ve spolupráci s marketingovým partnerem extraligy BPA sport marketing přichystali pro majitele permanentek výrazný bonus - přístup na HokejkaTV.cz na měsíc v hodnotě 1 000 Kč ZDARMA!

Jak na to?

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty Bílých Tygrů.

2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

4. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.

5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který obdržíte mailem.

6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

V případě potíží s registrací kontaktuje podporu HokejkaTV.cz na emailové adrese podpora@hokejka.cz.

Jak získáte slevový kód?

Svůj slevový kód obdržíte emailem na adresu, kterou jste uvedli při nákupu permanentní vstupenky. Pokud si nejste jistí svou emailovou adresou, chcete ji změnit či pokud vám kód nepřišel, kontaktuje prosím redakce@hcbilitygri.cz.

Můžete předat svůj slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Můžete předat svůj slevový kód dál?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 99 korun a týdenní za 249. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.

Sledujte zápasy Bílých Tygrů na HokejkaTV.cz a nenechte si ujít žádný důležitý extraligový moment!

Trénink pohledem T.J. Melancona