Pocity jsou skvělé, říkají po uvedení do Klubu legend Jiří Jaroš a Jan Víšek

Date of publication Author Ondřej Gajdáček

Liberec – Těsně před koncem základní části rozšířili Bílí Tygři svůj Klub legend o dva nové členy. Jimi se stali Jiří Jaroš a Jan Víšek, kteří se výrazně propsali do klubové historie. První jmenovaný dokonce působí u týmu dodnes na pozici kustoda, a to už od roku 1996! Jan Víšek zase nechyběl u postupu mezi tamní elitu či dvou bronzových medailí.

Jaké jsou vaše pocity po uvedení do Klubu legend?
Jiří Jaroš: Je to určitě příjemné. Člověk tady prožil nějaké roky, takže je fajn, že jsme se tam dostali. Mezi legendy zní možná až moc vznešeně, ale je to skvělé.
Jan Víšek: Bezprostřední pocity jsou parádní. Konečně jsem po dlouhé době viděl místní arénu plnou lidí. Bylo zajímavé se vrátit jinak než jako hráč. Moc jsem si to užil a musím se přiznat, že jsem měl na krajíčku.

Mezi legendami vám budou dělat společnost jmenovitě třeba Jaroslav Kasík nebo Branko Radivojevič. Co to pro vás znamená?
JJ: Tak zrovna s Jaroslavem Kasíkem jsem hrál. Byl to fajn člověk a především výborný hokejista. Kluky jako Branko Radivojevič nebo Ján Lašák jsem zažil jako kustod. Byli to oba hrozně příjemní kluci, kteří se tu podepsali pod nemalé úspěchy klubu. Rád na ně vzpomínám.
JV: Já jsem hlavně rád, že jsem mezi legendy vstupoval právě s „Jurou“. Měl jsem ho rád jako kustoda a mám ho rád jako člověka, takže jsem z toho měl obrovskou radost.

Sezóna Tygrům pomalu vrcholí, blíží se play-off. Co byste popřáli klukům směrem k této části ročníku?
JJ: Chtěl bych jim popřát hlavně hodně štěstí, protože to je jeden z velmi důležitých faktorů.
JV: Samozřejmě bych jim přál, aby vyhráli. Hlavně ať se jim daří a dojdou co nejdál.

Kdo by podle vás měl jako další rozšířit Klub legend?
JV: Jestli mi tam někdo chybí, tak to je Jan Plodek. Toho bych tam rozhodně rád viděl.
JJ: V každém případě souhlasím. Nikdo jiný mě totiž momentálně nenapadá a Honza by si to určitě zasloužil.

Slavná trojice aneb selská jízda