Bílí Tygři Liberec

Ledová klapka 2023: Tygři mají v nominaci hned tři videa!

Date of publication Author Klub

Liberec - Stejně jako každý rok vybírá agentura BPA Sport Marketing nejlepší hokejová videa uplynulé sezony. A Bílí Tygři se tentokrát mohou pochlubit svým zástupcem v TOP 5 ve všech třech kategoriích!

Letos mezi sebou soutěží jednotlivé hokejové kluby v kategoriích Reportážní video, Propagační video a Vertikální video. Ve všech třech kategoriích se Tygři probojovali do TOP 5. Spolu s hodnocením poroty probíhá na webu Hokej.cz také fanouškovské hlasování, kde si můžete nejen prohlédnout nominovaná videa, ale také je ohodnotit. Hlasujte pro Bílé Tygry v Ledové klapce! Vítězové budou známi v průběhu příštího týdne.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Mezi Reportážními videy bodovalo vzpomínání brankáře Jána Lašáka na vychytaný nájezd v pátém finálovém zápase v play-off sezony 2015/16. Tento moment jistě utkvěl v hlavě každého tygřího fanouška. Jak si jej ovšem vybavuje jeho hlavní aktér, "Jánko"?

Do TOP 5 Propagačních videí se pro změnu probojoval jiný brankář, Petr Kváča, který si střihl jednu z hlavních rolí v tradičním vánočním videu Bílých Tygrů. Parafráze na oblíbený film Láska nebeská sklidila velký úspěch nejen mezi fanoušky.


Novou kategorií letošního ročníku jsou Vertikální videa, což je tradiční formát pro síť TikTok nebo pro oblíbená Instagram Reels. A právě zde bodovalo tygří video zveřejněné před čtvrtfinále play-off.


Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, říká čerstvý extraligový střelec Jaromír Pérez

Tygrům se nepovedla první třetina. Poté už v Litvínově dotahovali marně

V neděli na Drakiádu na Ještěd

Z našeho fanshopu

Triko dětské Birner

475 Kč
Koupit

Povlečení Jednou tygr, navždy tygr

1250 Kč
Koupit

Triko pánské Birner

495 Kč
Koupit

Kšiltovka funkční neon zelená

350 Kč
Koupit