Bílí Tygři Liberec

Dresy pro sezonu 2019/20 v prodeji také v tygřím e-shopu!

Date of publication Author Klub

Liberec - Sezona 2019/20 je v plném proudu a spolu s ní je v prodeji také nová fanshopová kolekce. V našem tygřím eshopu naleznete také originální dresy či repliky trikotů pro nový ročník. Ulovte si ten svůj!

V prvním dvou týdnech nového ročníku byly dresy k dostání exkluzivně v kamenné prodejně tygřího fanshopu. To už však v tuto chvíli neplatí. Nové trikoty si od října můžete objednat také pomocí e-shopu, a to hned v několika různých provedeních.

Samozřejmosté jsou originální dresy včetně vyšitého loga, které jsou shodné s těmi, které oblékají hráči během extraligových zápasů. K dostání jsou ale také repliky dresů, které jsou vizuálně stejné, jako originály, nicméně logo je pouze natištěno namísto výšivky. Samozřejmostí jsou domácí bílá i venkovní modrá varianta.

Vybrat si můžete z široké palety hráčů, pokud však mezi skladovými zásobami chybí váš favorit, můžete si tradičně objednat také dres s jménem a číslem dle vašeho výběru. V takových případech je pouze nutné počítat s delší dobou dodání, která se průměrně pohybuje okolo dvou týdnů.

Přejít do e-shopu!

Kromě e-shopu si samozřejmě můžete dres zakoupit také v kamenné prodejně tygřího fanshopu v prostorách Home Credit Areny. Tu můžete navštívit každý všední od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. Otevřeno je rovněž v době konání hokejových utkání a také kulturních akcí, v těchto případech je však otevřen pouze vstup uvnitř arény.

Získejte jeden z dresů pro sezonu 2019/20 a buďte také Bílým Tygrem! Nikdo není větší než TÝM!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Jakub Ševčík: I přes handicap žiju aktivně. Skákal jsem padákem a stoupal na Mont Blanc

Nejnovější články

Chci se pořád zlepšovat, říká po podpisu smlouvy v A-týmu brankář Král

Nad(h)led #22: Netradiční příběh fanouška Jakuba Ševčíka

Pro hlavní tým udělám maximum, hlásí sedmnáctiletý bek Dvořák

Z našeho fanshopu

Kšiltovka šedá s černou síťkou

450 Kč
Koupit

Triko puk pánské tmavě modré

365 Kč
Koupit

Šála Bílí Tygři Liberec

320 Kč
Koupit

Adidas pytel modrý s logem

355 Kč
Koupit