Bílí Tygři Liberec

Čáry na ledě i mimo něj. Utkání se Zlínem nabídlo zábavný doprovodný program!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Bílí Tygři si v neděli pro své fanoušky připravili báječnou podívanou nejen na ledě. Utkání se Zlínem, které ovládli 7:0, totiž zpestřil bohatý doprovodný program včetně vystoupení kouzelníka nebo autogramiády kompletního A-týmu.

Přestože úvodní buly padlo až v 15:00, Home Credit Arena se začala plnit už o hodinu dříve. Ve speciálním hokejovém víceboji si děti mohly vyzkoušet, jaké dovednosti obnáší být správným Tygrem. Na bruslích by si jistě poradily, neboť balancování zvládly s bravurou. Také jednotlivé hráče poznaly na jedničku.

Že nám v Liberci roste nová generace střelců, to ukázaly při zkoušce přesnosti. Po úspěšném překonání víceboje a absolvování všech stanovišť si mohly zajít vytočit dárek na tygřím kole štěstí, u nějž asistoval útočník Jan Stránský. Před dovednostmi šikovných dětí musel smeknout i on sám.

Ti nejmenší fanoušci si jistě užili i přestávkový program, který obstaral kouzelník Čáry Kluk. Ten se nebál malé diváky zapojit do svého vystoupení a pořádně polechtal bránice všech přítomných. Za své čáry a kouzla si vysloužil hromový potlesk od dětí i dospělých.

To už ale na ledě úřadovali také Bílí Tygři. Do sítě Zlína nasázeli celkem sedm branek a parádně se tak naladili na následující autogramiádu. Poté, co si po skončení utkání splnili veškeré mediální povinnosti, zamířili do ČS klubu mezi své příznivce. Více než hodinu rozdávali hokejovým fanouškům podpisy a neváhali se s nimi ani vyfotit.

Dostalo se na každého, zástup se postupně tenčil a teprve poté, co se dočkali i poslední z více než tisícovky příznivců, mohli si jít Bílí Tygři po skvělém výkonu před úterním utkáním s Brnem odpočinout. I díky nim si v neděli každý odnesl z Home Credit Areny vynikající zážitek.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Jakub Ševčík: I přes handicap žiju aktivně. Skákal jsem padákem a stoupal na Mont Blanc

Nejnovější články

Chci se pořád zlepšovat, říká po podpisu smlouvy v A-týmu brankář Král

Nad(h)led #22: Netradiční příběh fanouška Jakuba Ševčíka

Pro hlavní tým udělám maximum, hlásí sedmnáctiletý bek Dvořák

Z našeho fanshopu

Adidas pytel modrý s logem

355 Kč
Koupit

Kšiltovka modrá s logem a drápem

450 Kč
Koupit

Kšiltovka šedá s černou síťkou

450 Kč
Koupit

Osuška 70x140 modrá

295 Kč
Koupit