Permanentky na sezonu 2021/22

Prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/22 letos probíhá kompletně online. Pro ročník 2021/22 si tak fanoušci mohou pojistit místo z pohodlí svého domova, kam majitelům jejich nové permanentky zašleme. Dopravu permanentních vstupenek hradí fanouškům klub. Tlačítko PERMICE

Změna kategorií

Výraznou změnou bude také úprava kategorií sedadel v Home Credit Areně. Z původních tří kategorií se nově stanou pouze dvě, čímž dojde k výraznému zjednodušení celého systému. Nový plán arény bude tedy následující: mapa sektory

Zvýšená porce zápasů!

Součástí permanentní vstupenky tradičně vstup na všechny domácí zápasy základní části extraligy. A fanoušci se tak mohou těšit na zvýšenou porci těchto duelů, Tygry totiž díky postupu Kladna čeká o dva domácí duely v Home Credit Areně více!

Pro všechny fanoušky, kteří si v rámci kompenzací za minulý ročník zvolili variantu Kapitán či Asistent, navíc platí nezměněná cena jejich permanentky. To platí také v případě, že se jim změnila kategorie sedadla - nadále jim bude garantována loňská cena jejich místa.

ceník kapitáni

Ti, kteří si zvolili kompenzaci Odchovanec, budou moci rovněž využít zvýhodněnou cenu vstupného oproti novým permanentkářům.

ceník odchovanci

K dispozici budou také sedadla pro zcela nové permanentkáře, kteří si po dobu předkupního práva budou moci vybrat z dosud neobsazených sedadel. Celkem tedy budou permanentní vstupenky prodávány ve třech cenových hladinách.

ceník nový permicář

Dárky k permanentce

K permanentní vstupence tradičně patří celá řada výhod a dárků, a nejinak tomu bude také v následující sezoně. Všichni permanentkáři se mohou těšit na věcný dárek z limitované edice, který ponese vizuál nového ročníku. Půjde o produkty, které nebude možné získat v tygřím fanshopu či e-shopu, není tedy jiný způsob, jak je získat, než s nákupem permanentky!

Těšit se mohou také na slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 30 % na zboží adidas v prodejnách Lion Sport, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA. Tradičně nejvýraznější výhodou pak zůstává předkupní právo na play-off a také na nadcházející sezonu. Chybět nebude ani možnost uvolnit své sedadlo v případě neúčasti na zápase zpět do prodeje a sbírat věrnostní body, za něž můžete získat tygří odměny!

V průběhu sezony se navíc můžete těšit také na řadu časově omezených nabídek od partnerů klubu. Permanentka Bílých Tygrů se tedy vyplatí!

V případě dotazů se obracejte na servisní email: vstupenky@homecreditarena.cz.

Další informace

V případě zájmu o personální produkty anebo o větší objemy permanentních vstupenek (20 a více) nás kontaktujte na e-mailové adrese mikac@hcbilitygri.cz.

  • Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 200,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Naši partneři

    Generální partner
    Generální partner