Extraliga

Bílí Tygři si na sezonu 2019/20 pro své fanoušky připravili takzvaný "dynamický ticketing", kdy se cena jednorázových vstupenek bude lišit podle atraktivity soupeře. Více informací najdete ZDE! V prodeji jsou jednorázové vstupenky na všechna domácí utkání základní části.

V den konání utkání není z technických důvodů na hlavní pokladně Home Credit Areny (na Rotundě) možné nakupovat vstupenky na jiné zápasy, než právě na utkání hrané v ten den. Ostatní zápasy budou v daný den v prodeji pouze online.

Tlačítko PERMICE

ceník jednoráz 2019/20

?

Champions Hockey League

Vstupenky na Champions Hockey League jsou v prodeji! Zajistěte si své místo na prestižních soubojích s mezinárodními soupeři.

Tlačítko PERMICE

ceník CHL oprava

V případě jakýchkoli potíží s online nákupem můžete využít infolinku  800 800 007 či 775 178 168

Dnes v 17:30 | Muži