Osmička si ve druhém kole bez problémů poradila s Turnovem

Date of publication Author Ondřej Belák

Turnov - Mladí Tygři na svého soupeře nastoupili s vervou a už po polovině zápasu slavili osmý gól! Brankostroj se poté zastavil, nicméně to na vysoké výhře svěřenců Vojtěcha Fialy nic nezměnilo. Jakub Jína se prezentoval čtyřmi zásahy, Jan Jína vstřelil branku a na tři přihrál.

2, neděle 15. září 2019
(1:4, 1:4, 1:0)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 8. Sigety (Lamač), 39. Lamač, 56. Včeliš - 1. Ulman (Jan Jína), 4. Kytka, 8. Jakub Jína (Kadlec), 14. Jan Jína, 21. Jakub Jína, 23. Jakub Jína (Kadlec), 25. Jakub Jína (Jan Jína), 31. Kadlec (Jan Jína), 39. Lamač. Rozhodčí: Šimůnek, Texl. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0 V oslabení: 0:3. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:8, 3:8.

HC Turnov 1931

Podzimek - Dubeš, Koubus, Karásek, Havlíček - Cigla, Lamač, Včeliš, Mencl, Šulc, Sigety, Kučírek.

Tomeš - Ficenec, Macháček, Ciolek - Kytka, Jakub Jína, Kratochvíl, Moussa, Ulman, Klimov, Kadlec, Tomka, Jan Jína.

Trenér Vojtěch Fiala o úrovni soutěže:

„V soutěži starších žáků "B" nenabízí základní skupina žádná ročníkově kvalitní utkání. To je v této kategorii určitě velká škoda. Herně vyrovnané souboje musíme suplovat přípravnými zápasy a turnaji DTS.“

Vojtěch Fiala
„Tygři byli od začátku jasně aktivnějším a lepším týmem. O to víc nás však mrzí obdržené góly, při kterých soupeř využil několika našich zaváhání. I tak jsme si bez několika hráčů základní sestavy se soupeřem hladce poradili.“

2, neděle 15. září 2019
(1:4, 1:4, 1:0)

Branky a nahrávky

HC Turnov 1931