Reportáž

Juniorka neudržela dvoubrankový náskok a z Třince odjíždí s prázdnou

Třinec/Liberec - Dvacítka do zápasu s Třincem vstoupila skvěle, když už po pěti minutách vedla o dvě branky. Oceláři ale ještě do konce první třetiny vyrovnali a v dalších dvou třetinách zvrátili vývoj utkání na svou stranu. Nakonec zvítězili vysoko 7:3. Za Liberecké se dvakrát prosadil Jakub Zajíček.

Tygrům se vstup do zápasu povedl na výbornou. Už po necelých třech minutách se po přihrávce Měchury z mezikruží přesně trefil Jakub Zajíček - 0:1. Vzápětí už to bylo o dva góly, o což se postarala stejná dvojice hráčů. Tentokrát nahrával Zajíček Adamu Měchurovi, který se z předbrankového prostoru nemýlil - 0:2!

Liberečtí ale svůj náskok neudrželi dlouho. V 14. minutě se v přesilovce dostal k puku Daniel Chovaniak, který přízemní střelou překonal Čeňka Krátkého - 1:2. A to nebylo pro první třetinu všechno, Oceláři totiž ještě před první sirénou stihli vyrovnat. Po rychlém průniku Matěje Kozlíka se z bezprostřední blízkosti prosadil Jan Moškoř - 2:2.

Na začátku prostřední dvacetiminutovky se do samostatného úniku dostal Ramik, Krátkého však nepřekonal. Vzápětí se ale domácí přece jen mohli radovat, když se po nahrávce Wardase podruhé v utkání prosadil Jan Moškoř - 3:2. Třinecké vedoucí gól dále namotivoval a zanedlouho to bylo už o dvě branky. Po chybě liberecké obrany se sám před brankou zjevil Oskar Haas a tváří v tvář Krátkému se nemýlil - 4:2. Dvě sekundy před koncem druhé třetiny navíc libereckým obráncům opět ujel Michal Ramik, který se tentokrát už prosadil a upravil tak na 5:2.

V třetí třetině ještě Oceláři navýšili svůj náskok díky brankám Tommyho Wardase a Jonáše Jobánka. Liberečtí v závěru ještě korigovali, když svůj druhý gól v utkání zaznamenal Jakub Zajíček. Na víc už se však Tygři nezmohli, Třinec tak zvítězil 7:3.

Naši partneři

Generální partner
Generální partner