Bílé Tygřice utrpěly doma osmigólový debakl

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c – Ani druhý zápas sezóny Bílým Tygřicím nevyšel. V domácím prostředí nestačily na hokejistky Karlových Varů, které je přejely jasně 8:0. Domácí brankářka Pecháčková měla proti Energetičkám hodně práce a její výstroj po zápase byla slušně zahřátá. Celkem musela totiž zlikvidovat jednašedesát pokusů.

3. kolo, neděle 18. září 2011
(0:2, 0:3, 0:3)

Branky a nahrávky

Branky a nahrávky: 8. Fričová J. (Pöpperlová, Schildhabelová), 11. Zrnová (Orlichová, Kuklová), 29. Fričová J. (Pöpperlová), 31. Pöpperlová (Fričová, Bauerová), 40. Fričová J.(Matoušková, Wadowská), 44. Bauerová, 46. Bauerová (Pöpperlová, Mokrošová), 53. Bauerová (Wadowská). Rozhodčí: Daněk, Hladík. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 22:61. Průběh utkání: 0:8.

Pecháčková - Cikánová, Daňková, Petrementová, Balatková, Bundová, Cejpová, Fidriková, Kawková, Kuchařová, Nedbalová, Rejnartová, Svatošová, Sýkorová, Urbánková, Šulcová.

HC Energie Karlovy Vary

Sýkorová - Bauerová, Fričová J., Fričová V., Hornová, Kuklová, Matoušková, Mokrošová, Orlichová, Pöpperlová, Schildhabelová, Wadowská, Zajacová, Zrnová, Šebíková.

Není k dispozici.

3. kolo, neděle 18. září 2011
(0:2, 0:3, 0:3)

Branky a nahrávky