Uvolnění míst pro permanentkáře

Pokud majitelé permanentních vstupenek nemohou z jakéhokoli důvodu dorazit na některý z extraligových zápasů, mohou své místo uvolnit do prodeje a získat tak jednu z tygřích odměn!Celý systém uvolňování probíhá na stránkách www.ticketportal.cz. Provést jej je jednoduché, budete potřebovat pouze svou permanentní vstupenku, konkrétně číslo permanentky a ověřovací údaj.

1. Krok: Registrace a přihlášení

Přejděte na web www.ticketportal.cz a přihlašte se do svého účtu. Pokud zde ještě nemáte účet, zaregistrujte se.
přihlášení 1. krok

2. Krok: Přejděte do sekce Permanentky

Klikněte na tlačítko Můj účet a z vyskakovací rolety vyberte tlačítko Permanentky.
krok permanentky

3. Krok: Vyberte svůj klub

V okně nazvaném "Permanentky" vyberte z nabízených klubů Bílé Tygry Liberec.
zvolte tým

4. Krok: Ověření permanentky

Zadejte své číslo permanentky a ověřovací kód a zvolte volbu ověřit permanentku. Oba tyto údaje najdete na zadní straně své permanentní vstupenky.
Doplňte údaje

5. Krok: Zvolte volbu Uvolnit místa z permanentky

U své permanentky zvolte, že chcete své sedadlo uvolnit do prodeje.
Zvolte uvolnit do prodeje

6. Krok: Zvolte zápasy, pro něž chcete místa uvolnit

Na následujícím okně vyberete utkání, na nějž chcete své sedadlo uvolnit. Kliknutím na Uvolnit místo do prodeje svou volbu potvrdíte. Pozor, tento krok již následně nelze vzít zpět!
Vyberte místa

7. Krok: Po prodání sedadla získejte body

V tuto chvíli je po potvrzení vaše sedadlo uvolněno do prodeje. Po kontrole pracovníky ticketingu bude požadavek schválen a místo se objeví jako dostupné k prodeji. Vaše permanentka je tím na daný zápas zneplatněna. Pokud bude vaše sedadlo prodáno, získáváte 1 věrnostní bod. Za nastřádané body můžete získat skvělé tygří odměny!

Pod jedním Ticketportal účtem můžete uvolnit sedadla z více permanentek a nastřádat tak více bodů, které vám umožní získat hodnotnější odměny!

Návod na získání odměny

1. krok: Přihlaste se v systému Ticketportal a opakujte kroky 1. - 3. v návodu na uvolnění sedadla.

2. krok: Zkontrolujte si stav svého bodového účtu, který uvidíte na stránce s výběrem sedadel k uvolnění.

bodové konto

3. krok: Dle počtu bodů si zvolte svou odměnu a klikněte na tlačítko Potvrdit uplatnění odměny.

potvrdit uplatnění

4. krok: Po potvrzení bude váš požadavek zpracován našimi zaměstnanci a body vám budou odečteny z konta. Jakmile bude vaše odměna připravena k vyzvednutí na infopultu během utkání Bílých Tygrů, budete kontaktováni zaměstnancem klubu.

Seznam odměn

1 bod - šňůrka na krk