Bílí Tygři Liberec

Podmínky pro vstup na utkání

Vstup do Home Credit Areny

Po výraznou část sezony nemohlo na zápasy Bílých Tygrů dorazit více než 1 000 fanoušků. K tomu bylo nutné dokládat u vstupu do Home Credit Areny bezinfekčnost v podobě potvrzení o očkování, prodělání onemocnění COVID-19 či PCR nebo antigenním testu. To už ale od 19. února neplatí - a opatření se navíc od začátku března znovu rozvolní.

Od zmíněného data může do Home Credit Areny dorazit už více než polovina maximální možné kapacity (konkrétně 1 000 osob + polovina zbylé kapacity). Krom toho byla zrušena nutnost dokládat bezinfekčnost. A to není vše. Už od 1. března bude možné využít kompletní hlediště a na zápasy, včetně play-off, tak bude moci znovu zamířit až 7 500 fanoušků.

Pro nejdůležitější část sezony se tak Bílí Tygři znovu budou moci opřít o své fanoušky. Přijďte naše hráče v závěru základní části a ve vyřazovacích bojích podpořit!

Zákaz opouštění Home Credit Areny v průběhu akce

Vzhledem k aktuálním opatřením nebude fanouškům umožněno v průběhu celého utkání opouštět Home Credit Arenu a opět se do ní vracet. Všem fanouškům se tímto omlouváme za vzniklá omezení.

Pro kuřáky bude během utkání vyhrazen vymezený prostor u vstupu A0, který bude možné využít bez nutnosti načíst si kartu při opuštění arény a následném návratu.

Prodej občerstvení a fanshop

Jak stánky s občerstvením, tak fanshop budou během utkání v plném provozu. K občerstvení budete moci využít stánky u hlavního vstupu, u sektoru 118 a v ČS Klubu. Fanshop bude po otevření Home Credit Areny přístupný tradičně pouze zevnitř haly.

Všem fanouškům děkujeme za respektování aktuálně platných opatření. Věříme, že si společně konečně opět užijeme plnohodnotnou hokejovou sezonu. Těšíme se na viděnou v Home Credit Areně!

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Tomáš Krupka: Rituály nemám. Klukům se za to směju, ale rozumím, že jim to pomáhá

Nejnovější články

Chvíli jsem tomu nemohl uvěřit, říká čerstvý extraligový střelec Jaromír Pérez

Tygrům se nepovedla první třetina. Poté už v Litvínově dotahovali marně

V neděli na Drakiádu na Ještěd

Z našeho fanshopu

Kšiltovka modrá UV protect BTL

399 Kč
Koupit

Vlajka na auto velká bílá

160 Kč
Koupit

Hrnek malý s logem

89 Kč
Koupit

Sešit školní A5

30 Kč
Koupit