Vratislav

Hůl
levá

Profil hráče

Vratislav Kunst začal svou hokejovou kariéru na Spartě, již v mládežnických letech ale přestoupil pod Ještěd. V sezóně 2017/18 začal pravidelně nastupovat za prvoligové Benátky, kde se postupně vypracoval mezi pilíře obrany. V ročníku 2019/20 si následně připsal i prvních osm startů v libereckém „A“ týmu a rok později přidal dalších sedm zápasů.

Související fotogalerie

Štibingr vs. Kunst: Jak si mladí beci vedli v duelu?

Liberec - Závěrečnou dvojicí, která změřila síly v tygřím duelu, byli obránci Jan Štibingr a Vratislav Kunst. Jak si poradili s hokejovými i nehokejovými otázkami?

Haló, tady Augusta. Tygrům pomohl k výhře nad Hradcem i Kunstův last minute záskok

Liberec - V oficiálních sestavách necelou hodinu před začátkem zápasu s Hradcem byste ještě jméno Vratislava Kunsta hledali marně. Dvacetiletý zadák však na led přece jen vyjel, když narychlo nahradil zraněného Oldricha Kotvana. „Byl to trochu šok,“ nezastíral benjamínek podještědské defenzivy.

Zaostřeno na talent: Vratislav Kunst poctivě načítal kanadské body. Bilanci okořenily tři góly v play-off

Liberec - Vratislav Kunst byl v uplynulém ročníku velmi vidět. Nastupoval jak za starší dorost, tak juniorku a v obou kategoriích si připsal hned několik bodů. Ofenzivní bek navíc při play-off skóroval hned třikrát, což byl maximální počin v tabulce týmové produktivity.