Miroslav

levá

Související fotogalerie

Farmě v Benátkách bude pomáhat až 9 hráčů ze soupisky Tygrů

Farmě v Benátkách pomocí střídavého startu může vypomáhat až 9 hráčů ze soupisky Bílých Tygrů. Jedná se o brankáře Fikrta a Stejskala, obránce Holuba, Kolmanna, Kajínka a útočníky Jecha, Špačka, Vantucha a Bártu. Benátecký dres mohou obléknout také brankáři Micka s Nedvídkem, obránci Hrach a Pavlů a útočníci Kopic s Nevyhoštěným. Další gólman Blažíček má vyřízen střídavý start do Jablonce nad Nisou.

Cesta juniorů končí už v osmifinále, stopku jim vystavili Jihočeši

Budějovice/Liberec - Juniorka Liberce nezvládla ani druhý zápas osmifinále a její účast v play-off tak končí. Naděje Bílých Tygrů na postup zhasly až v prodloužení, poté co se trefil v sedmašedesáté minutě budějovický Heřman. Dvě asistence si na straně Liberce připsal <b>Miroslav Kopic</b>. Severočeši tak podlehli Jihočechům 2:0 na zápasy.

Proti Vítkovicím si svůj debut v extralize připsal Tygr Miroslav Kopic

L i b e r e c - Fanoušci Bílých Tygrů mohli zaregistrovat v utkání s Vítkovicemi dalšího nováčka v dresu Liberce. Po odbyté premiéře obránce Davida Kajínka se pod Ještědem představila další liberecká naděje útočník <b>Miroslav Kopic</b>. Centr čtvrtého útoku modrobílých nastoupil ve formaci s Duškem a Klimentou.