Rayen

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

Rayen Petrovický je syn úspěšného slovenského hokejisty Róberta Petrovického a vnuk Vladimíra Vůjtka staršího. Mládeží si prošel ve slovenské Dukle Trenčín, kde také poprvé okusil dospělý hokej. Poté v roce 2020 odešel do klubu TUTO Hockey, jenž sídlí ve finském Turku. V tamní juniorce odehrál dvě sezóny a především v té druhé pravidelně nastupoval i za „A“ tým v druhé nejvyšší soutěži.

Začátek minulého ročníku strávil v Trenčíně, v jeho průběhu ovšem odešel zpátky do Finska. Zkušenosti má i z mezinárodních turnajů. Za Slovensko se dvakrát podíval na mistrovství světa juniorů, při své druhé účasti byl navíc kapitánem mužstva.