Daniel

+/-
Trestné minuty TM

Související fotogalerie

Osmnáctka ladí sestavu před MS. Do USA poletí Král, Galvas i Pekař!

Liberec - Po Hlinka Gretzky Cupu a turnajích ve Finsku a Švýcarsku míří osmnáctka do Spojených států, kde ji čeká Turnaj pěti zemí. Jedná se o poslední mezinárodní měření sil před květnovým mistrovstvím světa ve Finsku.

Tygří dvacítka si vyšlápla na Vítkovice a uzavřela venkovní výjezd výhrou

Ostrava/Liberec - Tygří juniorské naděje si vypracovaly na ledě Vítkovic vedení již v první periodě. S postupem zápasu svůj náskok navyšovaly a celkově duel ovládly 5:1. Po dvou brankách přidali liberečtí Daniel Pekař a Radim Handl. Slezský výjezd tak zakončily šelmy s bilancí jedné výhry, jedné prohry a tří získaných bodů.

Daniel Pekař krátce o utkání s Karlovými Vary

Liberec - Tygři v utkání proti Karlovým Varům předvedli velmi povedený výkon, ten ale bohužel stačil pouze na zisk bodu z prohry po nájezdech 1:2. V závěru první třetiny se ale Liberečtí museli obejít jak bez zraněného Oscara Flynna, tak bez do konce zápasu vyloučeného Jana Šíra. O něco více prostoru na ledě tak dostali i hráči nižších lajn jako třeba mladík Daniel Pekař.