Michal

pravá

Související fotogalerie

Litvínov nás vyškolil v efektivitě, smutnil po zápase Michal Bárta

L i b e r e c - Herní projev byl dobrý, šancí bylo na rozdávání, jen gólově na své soky v nedělním zápase Bílí Tygři nestačili. Podobně na tom byl i Michal Bárta, který jeden gól dal, a to nesmírně nádherný, a málem přidal ještě další, kdyby ovšem v jeho cestě nestála tyč. Mnozí si jistě zavzpomínali na jeho formu z počátku loňského ročníku, scházely jen tři body.

Liberecký gól přišel pozdě, Pardubice srovnaly stav série

L i b e r e c – Stav semifinálové série play-off České pojišťovny je po čtyřech zápasech mezi Libercem a Pardubicemi nerozhodný 2:2. Bílí Tygři našli na hostující brankáře recept až necelou minutu před koncem, kdy se prosadil Michal Bárta a snížil na konečných 1:3.

První dvě třetiny nás stály zápas, komentoval Michal Bárta čtvrté semifinále

L i b e r e c - Ve čtvrtek se na domácím ledě Bílých Tygrů odehrálo čtvrté semifinále, kde jsou Liberci soupeřem Pardubice. Ty nakonec zápas zvládly lépe a vyrovnaly stav série na 2:2. "Dnes se nám nevydařily první dvě třetiny. V nich nás soupeř přebruslil a byl lepší," viděl hlavní příčinu Michal Bárta.