Adam

Asistence
+/-
Trestné minuty TM

Král s Galvasem si zahrají na MS osmnáctek!

Liberec - Den po úspěšné generálce se Slováky odkryl hlavní trenér osmnáctky David Čermák finální složení mančaftu, který se zakrátko představí na letošním světovém šampionátu. V nominaci figurují i jména dvou libereckých beků – Adama Krále a Tomáše Galvase.

VIDEO: Rozhodněte o nejlepším brankářském zákroku sezóny!

Liberec - Letošní sezóna Tygrů nabídla přehlídku pohledného ofenzivního hokeje, mnohdy se ale zaskvěli také liberečtí mladíci v bráně. Gólmanský trojlístek Daniela Krále, Dávida Hrenáka a Lukáše Paříka na sobě ale nedával svůj věk znát a nejednou držel tým svými zásahy ve hře. Který z jejich zákroků vyberete jako ten vůbec nejlepší?

Král s Rychlovským obdrželi nominaci na reprezentační kemp

Liberec – Přestože je play-off extraligy ještě v plném proudu, pomalu se začíná rozjíždět příprava národního týmu na domácí mistrovství světa. Na první setkání reprezentace dostali pozvánku i dva Tygři!