Nepovedený zápas. Devítka padla v Pardubicích

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Vítěznou sérii naší kategorie U15 ukončily v předposledním kole dlouhodobé části Pardubice, které zejména kvůli povedené první polovině utkání přehrály Bílé Tygry 5:0. Pozitivem pro trenéry byly aspoň návraty několika zraněných hráčů.

27. kolo, pátek 17. března 2023
(3:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky

6. Palán (Šimonek, Katzer), 15. Palán (Katzer, Šurc), 18. Novák (Řehořek, Vaško), 25. Vaško (Řivnáč), 26. Šimonek (Katzer).

HC Dynamo Pardubice

M. Netušil (D. Veřmiřovský) — M. Neruda, Š. Řivnáč, D. Raďák, O. Kačírek, J. Šurc, D. Jaroš, T. Blažek, J. Řehořek — V. Katzer, P. Tvrdik, V. Joska, P. Šimonek, O. Vaško, M. Novák, M. Palán, Š. Smékal, M. Kovář.

S. Charvát — J. Šafařovský, D. Fiala, S. Sanejstr, J. Vaněček, S. Zeman, M. Baksalary — J. Svoboda, T. Pekr, S. Kříž, D. Choma, D. Krajdl, Š. Šejc, Š. Bělohorský, Š. Šmucr, S. Hrabčák, M. Kučera.

Vojtěch Fiala
„Dopředu s chutí, vzadu bavendo. Vůbec jsme v hlavách neměli zodpovědnost a přístup směrem do defenzivy. Za stavu 0:3 jsme začali být extrémně zbrklí, jako kdyby bylo pět minut do konce. Zažili jsme si to, ale musíme udělat maximum, abychom už nic podobného do konce sezóny neprožili. Když na nás padne deka, musíme se spolehnout jeden na druhého, ne začít předržovat puky a hrát na sebe. Dobrá lekce. Jinak jsem moc rád, že naskočili kluci, kteří měsíce či týdny nehráli.“

27. kolo, pátek 17. března 2023
(3:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky

HC Dynamo Pardubice