Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Vytáhlý obránce spojil celou svojí mládežnickou kariéru s pražskou Slavií. V letech 2009 a 2010 tu slavil s dorostem dvakrát mistrovský titul, pravidelně navíc reprezentoval v mládežnických kategoriích. V roce 2012 se zúčastnil domácího šampionátu osmnáctiletých, o dva roky později se představil na mistrovství světa "dvacítek" ve Švédsku.

Premiéru v seniorské extralize si odbyl ve svých osmnácti, kdy nastoupil proti Zlínu. První bod zaznamenal ve svém třináctém startu v nejvyšší soutěži. Stalo se tak 29. října 2013 doma s Karlovými Vary. Přesně o rok později v extralize premiérově skóroval, kdy doma gólem nastartoval obrat s Litvínovem, který vedl na Slavii už 3:0, ale nakonec prohrál 3:6.

Před sezonou 2017/18 poprvé ve své kariéře změnil klubové barvy, když ze Slavie přestoupil do Mladé Boleslavi. Ještě v téže sezoně se mladý obránce stěhoval do Chomutova a na severu Čech setrval také v poslední sezoně 2018/19. V trápícím se klubu prožil svoji bodově nejpovedenější sezonu v extralize. V 51 startech nastřádal 17 bodů za 6 přihrávek a 11 asistencí.