Esport

Bílí Tygři jsou součástí Enyaq Hockey League, což je esportová liga, ve které mezi sebou soutěží 15 extraligových týmů ve videohře NHL 22 na konzolích Play Station 5. Na letošním draftu Tygři změnili taktiku a na rozdíl od minulých ročníků si vybírali pouze hráče, kteří mají ke klubu a celému kraji přirozený vztah. Kompletní trojlístek draftovaných gamerů pochází z Liberce či jeho blízkého okolí. Všichni se v našem týmu v rámci Enyaq Hockey League představí poprvé. Více o EHL najdete esporthokej.cz

Jakub "jelenn" Jelínek

V prvním kole draftu si Bílí Tygři vybrali jelenna. Na osmnáctiletém gamerovi z Liberce je zajímavé, že s hraním NHL pořádně začal teprve před dvěma lety. Zkušenější protihráče ale rychle dohnal a už v kvalifikaci ukázal velký potenciál. Jelenn sport provozuje i z aktivní stránky, hraje totiž závodně florbal. V neposlední řadě je také velkým fanouškem Bílých Tygrů a nechybí na žádném domácím zápase!

Martin "Aleksi Leino" Hušek

Pro gamera z Železného Brodu je hokej – jak sám říká – srdcovka. NHL hraje od roku 2017, kromě toho volný čas rád tráví s přáteli. Sedmadvacetiletý hráč je soutěživý a rád se staví čelem novým výzvám. Také Aleksi Leino je věrným fanouškem Bílých Tygrů, možnost reprezentovat svůj oblíbený klub v Enyaq Hockey League označil za poctu. Těšíme se na jeho výkony!

Jiří "Asgardiiik" Žemba

Šestadvacetiletý gamer bydlí v moravských Šlapanicích, ale pochází z libereckého okolí. Dříve hrál závodně fotbal za Jablonec a už od dětství navštěvoval domácí duely Bílých Tygrů. Asgardiiik i kvůli praktickým fotbalovým zkušenostem nejdříve začal s hraním FIFY, postupem času se však ve větší míře začal věnovat NHL, kde si už taky připsal pár cenných skalpů. Považuje se za týmového hráče, věříme tedy, že do kolektivu skvěle zapadne.

Nejnovější video

SESTŘIH | Oceláři Třinec - Bílí Tygři 3:4p | Tygři vytvořili rekord TELH v počtu remíz v řadě