Za druhým přípravným utkáním do Třebíče

Date of publication Author Jan Mráček

L i b e r e c - Bílí Tygři se chystají na své druhé utkání v přípravném období před začátkem nového ročníku extraligy. Tentokrát se představí před třebíčským publikem na tamním Městském zimním stadionu. Liberečtí hokejisté budou chtít jistě navázat na první přípravné utkání, které odehráli proti prvoligovému Berounu a vyhráli 4:1.

SK Horácká Slavia Třebíč, která se v minulé sezóně mohla radovat z toho, že se udržela v druhé nejvyšší soutěži, se na Bílé Tygry náležitě těší a pro jejich hokejisty to bude tak trochu prověrka. V úterý sehrála Třebíč první zápas sezóny na ledě brněnské Komety (výsledek utkání při přípravě tohoto článku ještě nebyl k dispozici – pozn.red.)

Pro Bílé Tygry to je poslední zápas z kategorie lehčích. V pátek je totiž čeká nelehký soupeř z Pardubic, a poté turné ve Švýcarsku. Pro trenéra Palečka to je předposlední možnost vyzkoušet všechny hráče, kteří s týmem absolvovali celou přípravu. Do země helvétského kříže totiž ze současného kádru nepojede pět hráčů. Dá se čekat, že sestava Bílých Tygrů dozná oproti prvnímu utkání v Berouně určitých změn, protože i na pondělním tréninku se složení jednotlivých formací lišilo.

Během středy doplníme tento článek o očekávání trenéra Josefa Palečka.

Slavná trojice aneb selská jízda