Mládežnický hokej

Výborný hokej! Nadšení druháčci si zahráli s Frýdlantem

Liberec - Svijanská aréna znovu ožila hokejem těch nejmenších. Druhá třída si v sobotu 17. listopadu zahrála s Frýdlantem a bylo se na co dívat! Skvělé akce na obou stranách se střídaly s parádními zákroky brankářů. Vše se navíc odehrávalo ve velice příjemné atmosféře, kterou vytvořili vytrvale povzbuzující rodiče.

Vedoucí trenér základny, Daniel Stehno, hodnotí zápas:

"Ve Svijanské aréně to pořádně žilo. Malí Tygříci si ve skvělé atmosféře zápas užívali a předváděli parádní hokej. Na obou stranách padla spousta krásných branek, avšak činili se také gólmánci, kteří předváděli úžasné zákroky. Pochvalu si rozhodně zaslouží také borci s Frýdlantu, nic totiž nezabalili a bojovali až do konce! Těší nás, jak rodiče své děti podporovali. Tak by to mělo na stadionech vypadat!"