Vybavte se na play-off v našem fanshopu a e-shopu!

Date of publication Author Klub

Liberec - Základní část je u konce, naopak vyřazovací boje se rychle blíží. Nadešel tedy čas rozpoutat v Home Credit Areně pravé Bílé peklo! Vybavte se na play-off v našem fanshopu a e-shopu!

V Home Credit Areně se na play-off chodí pravidelně v bílém. Pojďme na tuto tradici navázat také v letošních vyřazovacích bojích, které Bílí Tygři rozehrají už ve středu 18. a ve čtvrtek 19. března! Na play-off se už nyní můžete stylově vybavit v našem tygřím fanshopu a e-shopu, kde naleznete novou kolekci.

Nechybí v ní trička v dámských i pánských velikostech, šály, puky či hrníčky. Samozřejmostí jsou také oblíbené vlajky do auta, kterými dáte okamžitě každému najevo, že jste hrdým Bílým Tygrem.

Naši hráči vstoupí do play-off jako vítězové Prezidentského poháru a budou tak jistě mít za cíl bojovat co nejdéle. Vybavte se na nefalšované Bílé peklo a buďte součástí týmu! V Liberci se na play-off chodí v bílém!

Vstoupit do e-shopu!

po merch produkty

Slavná trojice aneb selská jízda