Aktuální zprávy

Volný prodej vstupenek na finále vypukne ve čtvrtek v 7 hodin!

Liberec - Ještě nemáte vstupenky na finále? Neváhejte! Už ve čtvrtek v sedm hodin ráno vypukne jejich volný prodej! Zajistěte si svá místa včas a přijďte Bílé Tygry proti Kometě Brno podpořit!

Systém vstupenek na finále

Jako vždy v play-off měli výhodu přednostního práva nákupu vstupenek majitelé permanentek na základní část. Předprodej pro ně odstartoval už v pondělí v sedm hodin ráno a pokračoval až do středečních 18 hodin. Otevírací doba na Rotundě ve Sport Parku Liberec je před finále tradičně upravena od 7 hodin do 18 hodin bez polední přestávky.

Majitelé klubových sedaček mají samozřejmě také na finálové zápasy vstup v ceně své celosezónní vstupenky. Mohou rovněž využít akci nákupu jedné vstupenky navíc.

Předprodej je však u konce a přichází řada na všechny ostatní zájemce. Od čtvrteční sedmé hodiny ráno vypukne také volný prodej vstupenek na první dva duely finálové série. Probíhat bude až do samotného pátečního zápasu, případně do vyprodání kapacity Home Credit Areny.

Ceny

Také na finále můžete zakoupit vstupenky za velmi příznivé ceny. Pohybují se od 220 Kč ve 4 N.P. do 380 Kč v 1. kategorii. I v play-off budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Na zápasy play-off bude dětská vstupenka stát pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v letošním play-off dále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

tabulka ceny play-off

Otevírací doba na Rotundě pro volný prodej před finále

čtvrtek 13. dubna 7-18 hodin (volný prodej)
pátek 14. dubna 7 hodin až do začátku utkání (volný prodej)

Prodej finále ponděli

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner