Václav Kočí odchází do Českých Budějovic na měsíční hostování

Date of publication Author David Schlegel

L i b e r e c - Liberecký kádr opustil v úterý čtyřiadvacetiletý obránce Václav Kočí. Informaci potvrdil manažer klubu Ctibor Jech. Důvodem odchodu libereckého odchovance je skutečnost, že se neprosadil do základní sestavy Bílých Tygrů a v současnosti se nevešel ani mezi osm libereckých obránců. Jeho novým působištěm se stanou České Budějovice, kterým zatím v tabulce patří poslední příčka. Navíc se nyní potýkají s velkou marodkou v obranných řadách. Gýna je na měsíc mimo hru se zraněným kolenem a Kolda má problémy se zády.

Václav Kočí nastoupil v uplynulé sezóně k 35 utkáním v naší nejvyšší soutěži, v nichž si připsal dvě asistence. Letos v létě si zahrál za Bílé Tygry v Tipsport cupu, ale místo v sestavě trenéra Jandače si zatím nevybojoval. Na jih Čech odchází zatím na měsíc, o případném prodloužení jeho angažmá se bude jednat a velký vliv na to budou mít jeho výkony v dresu Českých Budějovic.

Slavná trojice aneb selská jízda