Tygři hlásí další odchod - Ovčačík míří do Havířova

Date of publication Author Jan Rachota

Na loňské extraligové soupisce si mohou fanoušci Bílých Tygrů škrtnout jméno dalšího hráče - do prvoligového HC Havířov Panthers odchází na celosezónní hostování Ctirad Ovčačík.

Ctirad Ovčačík odehrál loni za Bílé Tygry vinou zranění pouhé čtyři zápasy. V prosinci si přetrhl vazy v rameni a k tomu měl rozdrcenou klíční kost. Rehabilitace poté probíhala s problémy a tak se mladý bek v sezóně 2005/2006 na led již nëpostavil.

Do zranění hrál Ovčačík na střídavý start první ligu za berounské Medvědy, kde si v 27 zápasech připsal 6 bodů za 2 branky a 4 asistence. Ve zmíněných čtyřech zápasech za Bílé Tygry vyšel bodově naprázdno.

Nyní míří bronzový medailista z MS "18" 2002 do prvoligového HC Havířov Panthers. "Po zranění jsem již v plném tréninku. Jsem hodně motivovaný, protože jsem loni skoro celou sezónu nehrál. Bílí Tygři se mnou pro následující sezónu nepočítají a tak jsem rád, že se dohodli s Havířovem na hostování."

Slavná trojice aneb selská jízda