První brankářský kemp v Liberci

Date of publication Author Martin Láska

V liberecké Svijanské Aréně proběhl v neděli 30. ledna první jednodenní brankářský kemp. Účastnilo se jej 17 brankářů, o které se po celý den staral trenérský tým ve složení Martin Láska, Martin Sedlák, Martin Dulák, Vojtěch Müller, kterým pomáhali brankáři staršího dorostu Josef Sobotka, Jakub Krejčí a gólmani áčka Michal Nedvídek a Tomáš Vošvrda.

Brankáři měli na programu dynamické rozcvičení v tělocvičně, následovala tréninková jednotka na ledě zaměřená především na techniku bruslení.

Po obědě proběhla teoretická část kempu a po ní přišel na řadu kruhový trénink v prostorách rozcvičovny, jehož obsahem byla převážně balanční a koordinační cvičení.

Druhé tréninkové jednotky se zúčastnili střelci z řad juniorů, kteří na šesti stanovištích prověřovali techniku jednotlivých zákroků brankářů.

Brankáři obdrželi účastnický certifikát, samozřejmě nechyběli podepsané kartičky od Tomáše Vošvrdy a spousta rad pro zlepšení svých brankářských dovedností.

Hodnocení Martina Lásky: Myslím si, že se celý den povedl a můžeme být spokojeni. Za celý trenérský tým chci poděkovat brankářům za účast a rodičům za spolupráci.

Další fotky z kempu naleznete po kliknutí ve FOTOGALERII

Slavná trojice aneb selská jízda