Mládežnický hokej

Prvňáci mají za sebou další turnaj ze série o Liberecký pohár

Liberec - Také Tygřata z první třídy se o víkendu činila. V sobotu přivítala na domácím ledě ve Svijanské aréně královéhradecký Mountfield, Mladou Boleslav a pražskou Spartu. A znovu předvedla parádní výkony!

Je již tradicí, že se fanoušci při utkáních nejmenších Tygrů nenudí. A turnaj o Liberecký pohár nebyl v sobotu výjimkou! Na ledě se odehrávala podívaná plná krásných gólů, zákroků brankářů a také soubojů, ať už chtěných či nechtěných. To vše před parádní kulisou, kterou vytvořili rodiče jednotlivých hráčů.

Stejné celky na sebe narážejí v průběhu celé sezony a na sobotním klání bylo přesně vidět, jak se všichni malí hokejisté v jednotlivých dovednostech zlepšují. Všechny týmy předváděly parádní výkony a na závěr si vysloužily pochvalu nejen od rodičů, ale také od svých trenérů.

Podívejte se na sestřih povedeného turnaje!

Daniel Stehno o sobotním Libereckém poháru:

"Děti předvedly skvělé výkony, za které je musím pochválit. Zároveň jsme se opět mohli opřít o vynikající domácí prostředí, které nám vytvořili rodiče hráčů. Ti se navíc postarali také o občerstvení. Chtěl bych jim za to moc poděkovat. Pochválit musím také soupeře, kteří předvedli bojovný výkon. Myslím, že za sebou máme další parádně zorganizovaný turnaj, který si všichni naplno užili."

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner