Aktuální zprávy

Premiérová Hokejová tombola 50 na 50 v nové sezoně pod taktovkou tygřích deváťáků

Liberec - Už na PRVNÍM DOMÁCÍM extraligovém utkání v nové sezoně se v ochozech Home Credit Areny uskuteční oblíbená Hokejová tombola 50 na 50. Chcete si užít hokejové utkání a ještě se vracet domů s pořádným balíkem?

Hokejová tombola 50 na 50 probíhá na extraligových stadionech pravidelně již od sezony 2017/18. Stačí si zakoupit tiket za 50 Kč od kamelotů v hledišti, mít dávku štěstí a rázem můžete vyhrát až 50 tisíc korun. Na konto výherce totiž putuje polovina celkové vybrané částky ze zakoupených tiketů.

Také druhá polovina však má předem daný účel. Zbytek vybraných prostředků totiž poslouží na projekt, který zvolí klub. V případě Bílých Tygrů vždy putuje tato část na konto vybrané kategorie z tygří mládežnické Tělovýchovné jednoty.

Jedná se o finance, díky nimž se dané kategorie mohou zúčastnit dalších turnajů nad rámec svých pravidelných soutěží a nadále tak rozvíjet své hokejové schopnosti. Sami mladí hokejisté z jednotlivých hokejových tříd se do výběru zapojují v doprovodů svých rodičů. Během pátečního zápasu proti pardubickému Dynamu se o prodej tiketů postarají mladí Tygři z deváté třídy.

Chcete mít také vy šanci odnést si domů velmi zajímavou částku a zároveň pomoci malým hokejistům? Stačí na ochozu Home Credit Areny najít označené kameloty a zakoupit si soutěžní tiket. Číslo výherního tiketu bude vyhlášeno během třetí třetiny.

Kdo z fanoušků si na premiérovém utkání nové sezony odnese jackpot?

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner