Pod Ještědem pokračuje vítězná šňůra.

Date of publication Author Jiří Beníšek

Pod Ještědem dnes večer nadělovali místo černých čertů Bílí Tygři. I bez kapitána Nováka, který ve 4. minutě dostal trest do konce utkání za bitku s Mokrejšem, vstřelili Zlínu tři branky a prodloužili svou sérii zápasů bez porážky. Úvodní branku utkání vstřelil po přihrávce Procházky z rohu kluziště nepokrytý LUBOMÍR KORHOŇ. Do druhého dějství vstoupili aktivněji Bílí Tygři a jejich důraz se vyplatil. Zlín prožil zlou 26. minutu. V rozmezí 25:11 až 25:50 se prosadili JAN PLODEK, který dopravil puk za Murínova záda po dvojité dorážce Procházky a Kašpaříka a IGOR RATAJ, který prostřelil Murína od kruhů, když to předtím ve skrumáži zkoušeli Hašek a Čermák. Po Plodkově gólu opustil Murín branku a vystřídal ho Altrichter. Ten až do konce utkání udržel soukromé čisté konto, ale stejně úspěšný byl i domácí Oldřich Svoboda. Třetí třetina už nenabídla divákům žádné góly, jen množství drobných půtek a strkanic, nezřídka vyprovokovaných hráči Zlína. Celkově byli hráči Liberce lepší a tak utkání skončilo jejich zaslouženým vítězstvím v poměru 3:0.