Parádní gesto fair-play! Jakub Dvořák odvolal faul soupeře

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Zápas osmé třídy Bílých Tygrů s Mladou Boleslaví (0:3), přímý souboj o první místo v tabulce Ligy starších žáků... Během duelu, kdy chtěly oba celky jednoznačně uspět, předvedl kapitán Bílých Tygrů Jakub Dvořák parádní gesto fair-play, kdy odvolal trest soupeře.

Krásné gesto, do posledního puntíku splněná role kapitána. Jakub Dvořák odvolal ve třetí třetině utkání s Mladou Boleslaví o první příčku tabulky za nepříznivého stavu pro Bílé Tygry faul soupeře.

Opravil rozhodnutí rozhodčího, který vylučoval hosty za podražení, protože dle svých slov uklouzl po puku a ne kvůli zákroku soupeře.

Za tento čin bude kapitán tygří osmičky vybrán jako mladý hráč, který doprovází extraligový A-tým na led během soutěžního utkání. Řada na něho přijde 30. ledna proti Plzni, do té doby bude Dvořák na mistrovství krajů.

Jakub Dvořák top fotka Bílí Tygři Liberec

Slavná trojice aneb selská jízda