Nejmenší tygříci znovu v akci! S Mladou Boleslaví si zahráli také na domácím ledě

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří přípravka v neděli 1. února odehrála odvetný zápas proti nejmenším hokejistům z Mladé Boleslavi. A své první představení na domácím ledě si náležitě užili, stejně jako všichni diváci.

V zaplněné Svijanské aréně se odehrával parádní hokej v perfektní sportovní atmosféře. Průběh utkání si nemohl vynachválit ani vedoucí trenér liberecké základny Daniel Stehno.

Vedoucí trenér základny Daniel Stehno hodnotí zápasy:

"K vidění byla opravdu neskutečná a velmi roztomilá podívaná. I ti nejmenší se činili a ukázali, že už v tak mladém věku chtějí a umějí dávat góly. Parádní výkony předvedli také malí brankáři. Svijanská aréna praskala ve švech a skvěle fandící rodiče, babičky i dědečkové vytvořili nádhernou kulisu. Všem patří velké poděkování!"

Slavná trojice aneb selská jízda