Michal Nedvídek na zkoušce v prvoligové Třebíči

Date of publication Author Jan Rachota

Účastník loňského MS "20", brankář Michal Nedvídek, zamířil na zkoušku do prvoligové Třebíče. Zde se dnes již zapojil do tréninku.

Vyjádření GM Ctibora Jecha:

"Třebíč má jisté problémy s brankáři a má zájem o Michala Nedvídka. Ten se tam podrobí zkoušce, přičemž o jeho angažování by mělo být jasno do konce týdne. Chceme, aby Michal Nedvídek odchytal několik zápasů v první lize, a tak nás těší zájem o jeho služby.

Pokud Michal obstojí, bude mít hostování v Třebíči s možností střídavého startu za Bílé Tygry."

Nedvídek by v Třebíči doplnil stávající brankářskou dvojici Filip Luňák - Pavel Míča. Horácká Slavie chce mít před startem ligy kvalitní brankářskou trojici, a protože zřejmě přijde o Michala Valenta, který bojuje o místo v pražské Spartě, padla volba právě na Nedvídka.

Slavná trojice aneb selská jízda