Ján Lašák podepsal s Bílými Tygry novou dvouletou smlouvu

Date of publication Author Martin Kadlec

Bílí Tygři si pojistili další služby brankáře Jána Lašáka. Vedení libereckého klubu se se zkušeným čtyřiatřicetiletým slovenským gólmanem domluvilo na novém dvouletém kontraktu.

Lašák, který uplynulou sezónu zahájil v Dukle Trenčín, se poprvé v brance Liberce objevil 31. ledna tohoto roku v utkání s Kometou Brno. V základní části extraligy odchytal za Bílé Tygry 8 utkání s úspěšností přesahující 94%. K dalším 3 duelům pak nastoupil v předkole play-off.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha:
„S Jánem Lašákem jsme o případné nové smlouvě začali jednat už na konci základní části s tím, že konečné slovo si řekneme po zápasech předkola, ať už série dopadne jakkoliv. K finální dohodě došlo právě dnes. Měli jsme zájem udržet Jána v Liberci. Je to velmi zkušený brankář, který si svými výkony rychle získal důvěru hráčů a má u nich i jistou přirozenou autoritu. Jeho příchod znamenal přínos nejen ve sportovní, ale i v lidské rovině. Jsme rádi, že jsme se rychle domluvili na další spolupráci. Post druhého brankáře je v řešení.“

Ján Lašák

Slavná trojice aneb selská jízda