Aktuální zprávy

Jak to bude s dalšími zápasy? Čekáme na oficiální informace

Liberec - Na základě včerejších vyjádření nového ministra zdravotnictví Romana Prymuly je jasné, že se dalších extraligových zápasů dotknou nová protiepidemiologická opatření a omezení. Na oficiální informace s podrobným popisem těchto opatření však stále čekáme.

Úterní oznámení ministra zdravotnictví Romana Prymuly vyvolala řadu dotazů (nejen) tygřích fanoušků. Jak to bude s počtem příznivců na zápasech? Dostane se na všechny permanentkáře? Jaká budou pravidla pro rozesazení fanoušků v aréně?

Bohužel, v tuto chvíli jsou odpovědi na tyto otázky také pro klub neznámé. Netrpělivě vyhlížíme oficiální usnesení Vlády ČR, kde by měla být podrobná opatření zveřejněna. V tuto chvíli se připravujeme na různé možné scénáře vývoje a čekáme, na který z nich nakonec dojde.

Uvědomujeme si, že situace není pro naše fanoušky přehledná ani příznivá. Do startu pátečního zápasu s Litvínovem zbývá dva a půl dne a stále nevíme, kolik z nich bude na zápas moci zavítat.

I v této situaci se snažíme nadále hledat cesty, jak do Home Credit Areny dostat maximální možné množství těch nejvěrnějších příznivců, tedy majitelů permanentek. Pro ty, kteří se do arény případně nedostanou, hledáme vhodné způsoby kompenzace.

Všem našim fanouškům děkujeme za pochopení a přízeň. Jakmile budou známy jakékoli další informace a bude tedy jasné, jaký režim bude na nejbližších zápasech platit, budeme naše příznivce informovat pomocí našich komunikačních kanálů.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner