Aktuální zprávy

Hokejová tombola 50 na 50 vynesla v Liberci výhry v součtu více než 600 tisíc korun!

Liberec - V průběhu celé sezony jste se mohli na domácích zápasech Bílých Tygrů účastnit oblíbené Hokejové tomboly 50 na 50. Právě v Home Credit Areně byla v rámci všech stadionů, na nichž se hraje, vůbec nejúspěšnější a vynesla vítězům výhry za více než 600 tisíc korun!

Hokejová tombola 50 na 50 probíhá na extraligových stadionech pravidelně od loňského ročníku. Stačí si zakoupit tiket za 50 Kč od kamelotů v hledišti, mít dávku štěstí a rázem můžete vyhrát až 50 tisíc korun. Na konto výherce totiž putuje polovina celkové vybrané částky ze zakoupených tiketů.

Také druhá polovina však má předem daný účel. Zbytek vybraných prostředků totiž poslouží na projekt, který zvolí klub. V případě Bílých Tygrů vždy putuje tato část na konto vybrané kategorie z tygří mládežnické Tělovýchovné jednoty. Právě malí hokejisté z dané kategorie se na zápasech starají o prodej soutěžních tiketů.

V součtu se malým Tygřatům podařilo na 35 domácích duelech prodat soutěžní losy za 1 201 850 korun. To znamená, že si výherci ze zápasů v Home Credit Areně odnesli přesně 600 925 Kč. Průměrná výhra tak činila přes 17 tisíc. Rekordní vítězná suma z prvního čtvrtfinálového zápasu s Mladou Boleslaví přesáhla dokonce hranici 22 tisíc korun!

Bílí Tygři tak byli v rámci celé extraligy i Chance ligy vůbec nejúspěšnějším klubem. Více se žádnému jinému celku vybrat nepodařilo. Druhá Kometa vybrala v Hokejové tombole 50 na 50 na domácích zápasech zhruba o 35 tisíc méně, k prvenství jí nepomohla ani nejvyšší jednotlivá výhra v celé soutěži - rovných 50 tisíc korun.

Díky Hokejové tombole 50 na 50 se podařilo podpořit jednotlivé kategorie Bílých Tygrů a pomoci jim rozvíjet své hokejové dovednosti. Všem účastníkům soutěže děkujeme!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner