Aktuální zprávy

Hlasujte pro Bílé Tygry v anketě Ledová klapka!

Liberec - Jako každý rok probíhá také v současném ročníku anketa o nejlepší hokejové video zvaná Ledová klapka. Jednotlivé kluby mají možnost do tohoto klání přihlásit své audiovizuální příspěvky rozdělené do tří kategorií. A Bílí Tygři mají mezi pěticí nejlepších propagačních videí svého zástupce. Hlasovat pro něj můžete i vy!

V soutěži Ledová klapka bojují kluby v kategoriích Propagační video, Reportážní video a Amatérské video, přičemž třetí zmíněná kategorie je určena celkům z nižších soutěží. Jednotlivé organizace mohly přihlásit až tři příspěvky.

Přihlášená videa následně ohodnotila porota, do níž zasedli odborníci z předních médií. O pořadí tak rozhodují mimo jiné zástupci iSport.cz a Sportbiz či reklamního studia Oficina, které stojí za novou znělkou Tipsport extraligy ledního hokeje.

Ve středu byly oznámeny finálové pětice jednotlivých kategorií, přičemž Bílí Tygři mají mezi propagačními videy výrazné želízko v ohni. Do TOP 5 se totiž dostala tygří upoutávka #PLAYOFFDOMA, v níž si po boku Petra Jelínka, Patrika Augusty a Michala Bulíře zahrál liberecký herec Adam Kubišta. Zmíněný spot si můžete připomenout níže.

Ve finále bude toto video soupeřit se spoty Sparty, Chomutova či Kladna. Rozhodně tak půjde o nabitou konkurenci. Jak si v TOP 5 tygří video povede? Svým hlasem můžete Tygrům pomoci k vítězství i vy!

Více informací o anketě Ledová klapka a hlasování naleznete ZDE.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner