Duel trenérů! Jak znají reprezentační kouče či dějiště olympiád?

Date of publication Author Klub

Liberec - V dalším tradičním tygřím duelu poměřili své vědomosti trenéři A-týmu. Jak si hlavní kouč Patrik Augusta a jeho asistent Jiří Kudrna vedli? Podívejte se sami!

Pravidla duelu jsou zcela jednoduchá. Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

Jednotlivé otázky pořádně provětraly mozkové závity obou účastníků. Zatímco na začátku je vždy snadné přijít s odpovědí, s jejich postupným vyčerpáváním je každá další náročnější a náročnější, jak se přesvědčili i trenéři Patrik Augusta s Jiřím Kudrnou.

Jejich první úkol byl stylový - vyjmenovat trenéry českého národního týmu. Dále si měli vzpomenout na vítěze extraligové produktivity od roku 2000 a na závěr ukázali znalosti sportovní historie, když měli za úkol jmenovat dějiště zimních olympijských her.

Vedl si lépe hlavní kouč Patrik Augusta nebo jeho asistent Jiří Kudrna? Přesvědčte se sami!

Slavná trojice aneb selská jízda