DTS: Sedmáci na úvod bojovali s Boleslaví a Slavií, v těžkých zápasech získali jednu výhru

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmá třída zahájila dlouhodobou turnajovou soutěž (DTS) výletem do Litvínova, kde postupně změřila síly s Mladou Boleslaví a Slavií. S prvním jmenovaným soupeřem sehrál náš tým vyrovnanou partii, avšak proti Pražanům se mu už příliš nedařilo.

S každým soupeřem se v rámci DTS hrají dva duely, přičemž každý trvá dvacet minut. Výsledky jednotlivých minizápasů se započítávají zvlášť.

Liberec - Mladá Boleslav 0:1, 2:1

Trenér Ctibor Jech ml. hodnotí zápas: "V úvodní dvacetiminutovce jsme dostali smolný gól osmnáct vteřin před koncem z podceněné situace. Rozhodně jsme tu třetinu měli vyhrát. Vytvořili jsme si dostatek šancí, bohužel jsme ztroskotali na brankáři. Ve druhé části už jsme se prosadili. Celkově to byl hodně vyrovnaný duel, oba týmy hrály dobře."

Liberec - Slavia 1:2, 1:6

Trenér Ctibor Jech ml. hodnotí zápas: "V obou částech byla lepší Slavia. Zatímco v první třetině to z naší strany ještě šlo, druhá se nám vůbec nepovedla a totálně jsme odpadli. Podali jsme velmi matný výkon, bodovat jsme si nezasloužili."

Střelci Liberce: Werner 2, Zeman 2, Svoboda.

Slavná trojice aneb selská jízda