DTS: Devátá třída se s Táborem i Slavií rozešla smírně

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Ve středu 5. února zajížděli naši deváťáci do pražského Edenu, kde v rámci DTS vyzvali kromě domácí Slavie ještě Tábor. Svěřenci Vojtěcha Fialy si s oběma soupeři připsali jednu výhru i porážku.

Hrálo se v klasickém formátu DTS, s každým týmem tedy Liberečtí absolvovali dva dvacetiminutové zápasy.

Liberec - Tábor 0:1 po náj., 2:0

Trenér Vojtěch Fiala hodnotí zápasy: První utkání se neslo v podobném duchu, jako úterní duel s Kolínem. Měli jsme mnoho střel a šancí, neproměněné příležitosti nás ale frustrovaly. První dvacetiminutovka tak utekla bez změny skóre a na nájezdy uspěl Tábor. V další části jsme dvě šance proměnili a pohlídali si vítězství. Tábor hrál mnohem aktivněji, než v první půlce.

Liberec - Slavia 0:2, 3:1

Trenér Vojtěch Fiala hodnotí zápasy: Hrálo se v o poznání vyšším tempu. Objevovala se spousta nepřesností, z čehož pramenily nebezpečné situace. Utkání skončilo smírně s jednou výhrou pro Slavii i pro nás.

Slavná trojice aneb selská jízda